Ловля карася в квітні

В цій статті хочу розказати про особливості ловлі карася в квітні, які риболовні снасті використовую та про наживку і прикормку. Я не являюся спортсменом-рибаком, тому попробую поділитися своїми знаннями на любительському рівні.

Карася в основному ловлю на ставках та озерах Волинської області. З 1 квітня по всій Україні розпочинається нерестова заборона по ловлі риби і дозволяється на окремих водоймах ловити рибу на 1 вудку з 1 гачком. Також забороняється рибалка з човна, тому карася в квітні ловлю поплавочною вудкою, літньою мормишкою та донкою на невеликих річках або ставках. 
Сонце пригріває все сильніше і температура води в водоймах піднімається, відповідно карась більш активніше атакує запропоновану йому наживку. В квітні карась добре клює на мотиля, але не варто в цей час забувати про червоного черв’яка та опариша. В кінці квітня можна пропонувати карасю на гачку манну бовтанку, парену пшеницю та перловку, мастику та інші рослинні насадки.
Прикормкою в цей період не користуюся, вода ще прохолодна і я просто боюся помилися з атрактантами і розігнати карася з місця ловлі різкими запахами. В ловлі карася весною перевагу віддаю перспективному місцю ловлі де карась активний, чим закормлювати крапку і чекати поки підійде риба.
В квітні дрібний карась ще недоїдає своїми клюваннями і наживку часто атакує трофейний карась, тому розкладений підсак повинен бути біля кожного рибалки.
Ось так я ловлю карася весною. Раджу прочитати мої статті про ловлю карася, а саме:
Думаю рибаку початківцю ці матеріали стануть в нагоді і покльовку карася довго чекати не прийдеться.
Пропоную почитати інші мої статті на риболовну тематику, переходьте по ссилці і приємного вам читання.
--------------------------------------------Більше інфорації на I love to fish http://fishingukraine.blogspot.com

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Ловля карася в жовтні

Огляд спінінга Graphiteleader Vigore 742ML-PE